KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464147
nr 1346 4147
Ebbe Höglund
(1914-1993), Sverige
Oljemålning, "Charlie + Paulina". Signerad, daterad 1972. Olja på duk, 80x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:23:14
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Ebbe Höglund
Läs mer om Ebbe Höglund